ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Ayhan Keleş İmam Hatip Ortaokulunda Diyarbakır Sur Şehidimiz Selçuk Paker'in adına anasınıfı açıldı.
![Şehit Ayhan Keleş İmam Hatip Ortaokulunda Diyarbakır Sur Şehidimiz Selçuk Paker'in adına anasınıfı açıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_06/13213606_IMG_1652.jpg)
Şehit Ayhan Keleş İmam Hatip Ortaokulunda Diyarbakır Sur Şehidimiz Selçuk Paker'in anısına annesi Sevgi Daşdemir'in katkılarıyla hazırlanan anasınıfı açılışı; Kaymakamımız Sn.Ali Sırmalı, Eşi Hanımefendi Nuray Sırmalı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mustafa Özel, Şube Müdürlerimiz Sn.Fatih Küçüker ve Sn.Hasan Fehmi Er ile şehidimizin kıymetli ailesinin katılımlarıyla gerçekleşti.