ANKARA MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası Mesajı

Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası Mesajı

Kurulduğu günden bugüne, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygıyı ilke edinen ve ülkemizin her köşesinde gece gündüz demeden fedakârca görev yaparak milletimiz için her zaman huzur ve güven temin eden Türk Polis Teşkilatımızın Polis Haftası'nı kutluyorum. Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun!

Üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandıran, büyük fedakârlık, cesaret ve kahramanlıkla hizmet veren Emniyet Teşkilatımızın her bir neferine şükranlarımı sunuyorum. 

Demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvî görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu ağır yükü omuzlayan Türk Polis Teşkilatımıza teşekkür ediyorum.

 Emniyet Teşkilatımızda görev yapan polisimizin Polis Haftası'nı kutluyor, görevleri başında şehit düşen polislerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.

 

         Elif ÖZBEK

Mamak İlçe Millî Eğitim Müdürü

Şafaktepe Mah. 125 Cad. No 5 Mamak / ANKARA - 0312 319 1823, Ek Bina 0312 362 3372

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.