YÖNETİCİ GELİŞİMİ PROGRAMI (YÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI.
![YÖNETİCİ GELİŞİMİ PROGRAMI (YÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/25114812_154E55C4-F59C-41D8-9166-0B3F17DB8367.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı İmam Hatip Liseleri ve İmam-Hatip Ortaokulları Müdür ve Müdür yardımcıları ile Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) 23 Kasım 2021 Saat:10.00'da Mamak Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonun da Covid-19 tedbirleri kapsamında Din Öğretimi Şubesinden Sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü A. Fevzi ÖZDEMİR'in Başkanlığında yapıldı.
Toplantı da "Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar Uzaktan eğitim sürecinde meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması" konuları hakkında görüşmeler yapıldı.