ANKARA
MAMAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖNETİCİ GELİŞİMİ PROGRAMI (YÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI
![YÖNETİCİ GELİŞİMİ PROGRAMI (YÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_05/27214155_FC777B91-E0D3-46BE-86BD-4273E93A47BC.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı İmam Hatip Liseleri ve İmam-Hatip Ortaokulları Müdür ve Müdür Yardımcıları ile Yönetici Gelişimi Programı (YÖGEP) 26 Mayıs 2022 Saat:11.00'de Covid-19 tedbirleri kapsamında zoom programı üzerinden çevrimiçi olarak Milli Eğitim Şube Müdürü Hayrettin YILMAZ'ın Başkanlığında yapıldı.
Toplantı da "Mezun Öğrencilerin Takibi ve Üst Öğrenime Yerleşme Süreleri" konuları hakkında görüşmeler yapıldı.